Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

liman için bir de slogan lazım

5 posters
YazarMesaj
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

liman için bir de slogan lazım Empty
MesajKonu: liman için bir de slogan lazım   liman için bir de slogan lazım Icon_minitimeCuma Ara. 29, 2006 10:55 pm

Bu paylaşım oluşturulurken.. insanların yük aldığı yük boşalttığı mekansız zamansız ama olunulması gereken devamlı sanat paylaşılmayan ama yaşanan, dostluklar kurulan.......(çoğaltınız lütfen) nefes alma alanı olarak düşünüldü.. limana giren sörf yapmaz çünkü dalga yoktur... liman sığınaktır engin denizlere açılmadan....(çoğaltın)

kısacası hepimiz limanııııııııııııııııızzzzzzzzzz

liman bakım onarım ünitesi

ışığı gören geliyor

aslında açıklamaya gerek de yok açıklayamayız ki adını hakettiği gibi çokşeyi hak edecek bir forum işte.....

gerisi bize kalmış hadi bir de slogan bulalım

görev bölümü yok bir bütünüzzzzz eğlenin eğlenmektir sanat.
https://liman.yetkin-forum.com
parantezicihayatlar
Moderator
Moderator
parantezicihayatlar

Erkek

MesajKonu: Geri: liman için bir de slogan lazım   liman için bir de slogan lazım Icon_minitimeÇarş. Ocak 03, 2007 12:05 pm

IŞIĞI GÖREN GELİR,
ZATEN IŞIĞI GÖREMEYEN SANATI NERDEN BİLİR lol!
http://www.parantezicihayatlar.com
destinaburcu
Moderator
Moderator
destinaburcu

MesajKonu: Geri: liman için bir de slogan lazım   liman için bir de slogan lazım Icon_minitimeC.tesi Ocak 13, 2007 5:07 pm

yorgun we demir atmak isteyen bütün yürekler bu limana rendeer
gölgeçiçeyii
gri
gri
gölgeçiçeyii

Kadın

MesajKonu: Geri: liman için bir de slogan lazım   liman için bir de slogan lazım Icon_minitimePtsi Ocak 15, 2007 5:15 pm

bir liman oyun..
liman oyun bir..
bir oyun liman..
oyun bir liman..
liman bir oyun..
oyun liman bir..
lol! lol! lol!

bir dir bir gibi oldu bounce

ben pek anlamam zaten slogandan... ancak kendi kendime oyun oynamış oldum sanki.. üçün kombinasyonu oyunu oldu biraz... sevgiler!!
destinaburcu
Moderator
Moderator
destinaburcu

MesajKonu: Geri: liman için bir de slogan lazım   liman için bir de slogan lazım Icon_minitimePtsi Ocak 15, 2007 6:17 pm

gölgeçiçeyii demiş ki:

bir dir bir gibi oldu bounce

iyi bir benzetmeydi Laughing
elif bengü
Moderator
Moderator
elif bengü

Kadın

MesajKonu: Geri: liman için bir de slogan lazım   liman için bir de slogan lazım Icon_minitimeÇarş. Ocak 17, 2007 4:42 pm

Sanırım en doğrusunu Liman söylemiş zaten: "Hepimiz limanız!"

Bunu oylamaya açmak istiyorum. Yalnız "hepimiz limanız"ı dış dünyaya açınca kavrama zorluğu çıkacaktır diye düşünüyorum. Bunun yerine

"hepimiz 'bir' limanız!"

sloganını öneriyorum. Sanırım Lİman'ın kastettiği de buradaki anlamlar. Bir kelimesi burada hem birlik, birliktelik hem de kendi içimizde de limanlığımızı Smile kapsıyor. (Diye düşünüyorum)

Ne dersiniz arkadaşlar? Ne dersin Liman?

"Hepimiz 'bir' limanız!"
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: liman için bir de slogan lazım   liman için bir de slogan lazım Icon_minitimeÇarş. Ocak 17, 2007 5:10 pm

elif bengü demiş ki:
Sanırım en doğrusunu Liman söylemiş zaten: "Hepimiz limanız!"

Bunu oylamaya açmak istiyorum. Yalnız "hepimiz limanız"ı dış dünyaya açınca kavrama zorluğu çıkacaktır diye düşünüyorum. Bunun yerine

"hepimiz 'bir' limanız!"

sloganını öneriyorum. Sanırım Lİman'ın kastettiği de buradaki anlamlar. Bir kelimesi burada hem birlik, birliktelik hem de kendi içimizde de limanlığımızı Smile kapsıyor. (Diye düşünüyorum)

Ne dersiniz arkadaşlar? Ne dersin Liman?

"Hepimiz 'bir' limanız!"

Liman, önce Atölye için söylenmişti. Buraya genç sanatçı arkadaşlar. ABİ BURASI BİZİM LİMANIMIZ diyorlardı, ÇÜnkü Onlar dışdünyanın dalaveresinden zarar görmemeye sığınmaktaydı....Sonra benede kendimi bu limana sığınmış gemilerden biri gibi hissetmeye başladım Very Happy Her sergiye gidişimde kendimi limandan çıkan Yük gemisine benzettim. Sonuçta liman mekana verilen bir isim.

Hepimiz limanızzzzzzz slogan olamaz yani. o parola olabilir ancak.
Hepimiz birimizizzzzzz hepimizzzzz karşımızdakiyiz den çıktı ve devam ediyor.

Lafın kısası bizler yük alan yük boşaltan gemileriz. Paylaşımda da bunu yapmıyormuyuz?
Aslında paylaşım kendi adını bulduğu gibi sloganını da bulacaktır. Beyin jimnastiği yapmakta yarar var diyorum.

Belkide bir sözcük bizi biryerlerde bekliyor ne dersiniz?
https://liman.yetkin-forum.com
elif bengü
Moderator
Moderator
elif bengü

Kadın

MesajKonu: Geri: liman için bir de slogan lazım   liman için bir de slogan lazım Icon_minitimeÇarş. Ocak 17, 2007 5:14 pm

Sözün özünü bilmeyince böyle oluyor işte:) O zaman araştırmaya devam!

liman için bir de slogan lazım
1 sayfadaki 1 sayfası