Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

YÜKSEK LİSANS

+7
didem
embrujo
septo
gizem
fnd06
LiMaN
chiron
11 posters
YazarMesaj
chiron
Moderator
Moderator
chiron

Kadın

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 6:50 am

Güzel sanatlar fakültelerinden mezun olan öğrenciler için ALES zorunluluğu kalkmış artık sadece dosya teslimi yada okulun kendi sınavı ile yüksek lisans a başvurabileceğiz.. holaaaaa:!:
http://www.baykussanat.com
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 7:19 am

chiron demiş ki:
Güzel sanatlar fakültelerinden mezun olan öğrenciler için ALES zorunluluğu kalkmış artık sadece dosya teslimi yada okulun kendi sınavı ile yüksek lisans a başvurabileceğiz.. holaaaaa:!:

sevgili "chiron" lütfen duyuruya kaynak da göster, çünkü Liman sanat paylaşımda ki kullanıcıların büyük bir çoğunluğu gsf li Very Happy Mesajın ilgi görecektir. (ben de kaynak ne kadar sağlam bir bakayım)

KOLAY GELSİN
https://liman.yetkin-forum.com
chiron
Moderator
Moderator
chiron

Kadın

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 7:41 am

şimdilik Ankara'dan gönderilen bir yazı olarak biliyorum. okuldan detaylı bilgiyi alır almaz gerekli eklemeyi yapacağım...
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimeSalı Mayıs 01, 2007 4:38 am

HERKESE HAYIRLI OLSUN BAKALIM..... lol! lol! lol! lol! lol! lol!
chiron
Moderator
Moderator
chiron

Kadın

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2007 7:21 am

Üniversiteden aldığımız bilgilere göre;Güzel Sanatlar ve konservatuar öğrencileri için ales zorunluluğu kalkmış olmakla birlikte diğer yüksek lisans formaliteleri aynı şekilde işlemeye devam ediyor.
Yie bu durum sadece bu dönem için geçerli bir şey değilmiş.Bu da sevindirici...
Ayrıntılı bilgileri okul yönetimlerinden yada web sitelerinden öğrenebilirsiniz.Mimar Sinan'da konuyla ilgili açıklamaya Ağustos ayından itibaren www.msu.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
gizem
sarı
sarı
gizem

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2007 2:13 am

oleyyyy oleyyyy oleyyyy.....gerçek mi bu yoksa rüya mı. İNANALIM MI ? Shocked
septo
gri
gri
septo

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2007 12:35 pm

walla güzel olmuş ama ben girmiştim bu sınava yazık boşa uğraşmışım
embrujo
mavi
mavi
embrujo

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimePerş. Mayıs 24, 2007 2:16 pm

işde bu son günlerde duydugum en sevindirici haberlerden birisi
didem
gri
gri
didem

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2007 1:51 am

arkadaşlar kimsenin böle bişeyden haberi yok...ben sorup soruşturuyorum. Fısıltı gazetesi haberi bence bu...
rose
Moderator
Moderator
rose

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2007 8:07 am

33 bin öğrenciyi kurtaracak rötuş

Geçen yıl üniversitelerde 33 bin boş kontenjan kalınca ÖSYM sistem değiştirdi.

http://www.forumora.com/showthread.php?p=11470

bu forumda rastladım ama kaynak ne kadar doğru bilemem arkadaşlar isterseniz link e tıklayıp bir okuyun yazıyı. umarım doğrudur.
embrujo
mavi
mavi
embrujo

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 6:26 am

sınavsız olması iyi ama bu seferde torpilin önüne nasıl gecicekler cok merak ediyorum
ırmağım
gri
gri
ırmağım

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 6:40 am

YÖK sitesinde böle bi açıklama yok ..ya da ben göremedim
embrujo
mavi
mavi
embrujo

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 6:46 am

bu iş söylenti olaarak kalır arkadaşlare yüksek düşünen arkadaşlar sınava çalımaya devam:D
ırmağım
gri
gri
ırmağım

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 6:49 am

aynen katılıyorum
embrujo
mavi
mavi
embrujo

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 9:58 am

yüksek yapmayı düşünün arkadaşlar mimar sinan üni. yüksek lisans kontejyanlarını acakladı başvuru kosullarında

1. [color=red] [color:6f61=red:6f61]ALES sonuç belgesi (Güzel Sanatlar, Müzik ve Sahne Sanatları ASD’ye bağlı programlara başvuracak adaylardan istenmez),

[color=darkorange]bu konu hakında daha fazla bilgisi olan beni bilgilendirirse cok mutlu olurum .www.msu.edu.tr [color:6f61=sandybrown:6f61]adreinden ensitü bilgilerini seciyorsunuz birde siz okuyun
pnrbrc
gri
gri
pnrbrc

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 11:34 am

bu durumde ales'e gerek yok. ben doğru okudum di mi ? yanlışlıkla yazmamış olamazlar. eğer öyleyse yuppiiii
embrujo
mavi
mavi
embrujo

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimeÇarş. Haz. 06, 2007 7:45 am

yinede bu uygulama bütün okullar için gecerli mi yoksa msü sınırlı kalırmı bu önemliben akdeniz üni mezunuyum umarı m bizim okulda bu uygulamayı yapar
chiron
Moderator
Moderator
chiron

Kadın

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2007 4:08 pm

Şu anda bütün okullarda geçerli değil,daha doğrusu onlar da bilmiyor..Zamanla oturacak birşey ama en azından sadece bu yılı kapsayan birşey olmaması bile tek başına güzel ... Very Happy

bide yalancı yaptınız beni.... Smile
chiron
Moderator
Moderator
chiron

Kadın

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2007 4:08 pm

Şu anda bütün okullarda geçerli değil,daha doğrusu onlar da bilmiyor..Zamanla oturacak birşey ama en azından sadece bu yılı kapsayan birşey olmaması bile tek başına güzel ... Very Happy

bide yalancı yaptınız beni.... Smile
embrujo
mavi
mavi
embrujo

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2007 6:25 pm

olurmu sana kim yalancı demiş aaaaaaaa sen g s f tarihinin en bomba haberini ilk duyuran yuce bir zat oldun
embrujo
mavi
mavi
embrujo

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2007 6:26 pm

bu cok kötü bir cümle oldu ya idare edin artık bu saaate
chiron
Moderator
Moderator
chiron

Kadın

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2007 8:14 am

Very Happy
nightnight
Moderator
Moderator
nightnight

Erkek

YÜKSEK LİSANS Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEK LİSANS   YÜKSEK LİSANS Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2007 4:31 pm

GSF'lerin master sınav başvurusu tarihi ile ilgili bilgisi olan buraya yazsın lütfen.
http://www.nihatkemankasli.com

YÜKSEK LİSANS
1 sayfadaki 1 sayfası