Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

gecenin günlüğünden mektuplar-3

3 posters
YazarMesaj
byygece
Moderator
Moderator
byygece

gecenin günlüğünden mektuplar-3 Empty
MesajKonu: gecenin günlüğünden mektuplar-3   gecenin günlüğünden mektuplar-3 Icon_minitimePerş. Nis. 05, 2007 9:12 pm

al çıkar beni buralardan gökhan.gidelim,götür adressizliğimizin en sığ kuytusuna.biz yaşıyalım yangınsa yangınımızı,umutsa umudumuzu.ve o yada bu değil.yada öyle veya böyle.biz,ve gerekenimiz değil...istediğimiz gibi.gidelim gökhan.o herşeyden uzaklığımıza,o saf ve lekesiz bizliğimize.bırak gidelim çam uğultularına,özgürlüğümüze.ayıpsısızlığımıza,"doğrunu yaşarsın"ınımıza.gidelim gökhan.şairin tesellisi şiir olacak elbette diyen yanlarımıza inat."teselli aramadık hiç"lerimize gidelim.al götür beni gökhan buralardan.sadece anlattığımız, ve dileyen her yüreğin üstlendiği anlamlarımıza yağalım yoğunluğumuzca.kurabildiğimizce bizli cümleler kuralım yine.varsın olsun,biz diye diye yalnız kalalım.küsemedik ya senle hayata, bırak burdan sonrada en hassas alınganlığımızla tutunalım devamımıza.gökhan...farkındamısın? olduk olmadık her yere,sürttüğün zaman leke bırakan herşeyle bişeyler anlatır,bişeyler karalar oldun.derdi yaşamak olan herhangi birinin dikkate değer bulmadığı boş objelere,elinde olmadan,hatta farkında bile değil bi tavırla anlamlar yükler olduk.ve bu canımızı yakar,inadımızı zedeler oldu.gökhan farkındamısın birileri bizi dinliyor.ve gökhan ben bugüne kadar hiç yapmadığım,yapamam sandığım herşeye karartır oldum gözümü.seni ele veriyorum,ulu orta anadan doğma salıyorum seni meydanlara.ayıplanacakmışız,yadırganacak umursamadan.bu diyorum senden bahsederken ki çekingensizliğimin parmağıyla işaret ede ede.bu o...bu biz...
http://www.netlarus.com/bkg/
hayal_et
Moderator
Moderator
hayal_et

Kadın

MesajKonu: Geri: gecenin günlüğünden mektuplar-3   gecenin günlüğünden mektuplar-3 Icon_minitimeCuma Nis. 06, 2007 3:13 am

ulu orta sal kendini ayıplasın birileri ayıplayanı ayıklayalım içimizden

asalım tuvali boyayalım kendi dünyamızı istediğimiz renge ençok mavi olsun içinde sonra mavi üstüne şiir yazalım en taşkın duygulara dizgin vurmadan...... harikasın yüreğin ve kalemin çok güçlü...
http://www.antoloji.com/sibel_oruc
byygece
Moderator
Moderator
byygece

MesajKonu: Geri: gecenin günlüğünden mektuplar-3   gecenin günlüğünden mektuplar-3 Icon_minitimeCuma Nis. 06, 2007 5:28 am

teşekkür ederim hayal...
sizler kadar olamasmda, öyle kendi halime bişeyler mırıldanır dururum hep.ve bunları sizlerle paylaşmak beni çok mutlu ediyor.
saolasın...
http://www.netlarus.com/bkg/
pentimento
sarı
sarı
pentimento

MesajKonu: Geri: gecenin günlüğünden mektuplar-3   gecenin günlüğünden mektuplar-3 Icon_minitimeCuma Nis. 06, 2007 3:10 pm

bazen kelimeler yetmez ya... Ya da uygun bir kelime veya herhangibirşey yoktur anlatmaya...

Hani bir hikaye varmış ya Anka Kuş' unun hikayesi; Yandın bittin ve küllerinden yeniden doğuyosun varsın anadan doğma olsun varsın meydanlara savrulmuş ol... Bu yaptığın şey varya; çok büyük saygı duyuyorum. Elimizden geldiğince yanındayız..

gecenin günlüğünden mektuplar-3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Feri'ye mektuplar - 1
» THEO' YA MEKTUPLAR - VINCENT VAN GOHH