Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

pamuk prenses 2 kamera arkası

4 posters
YazarMesaj
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

pamuk prenses 2 kamera arkası Empty
MesajKonu: pamuk prenses 2 kamera arkası   pamuk prenses 2 kamera arkası Icon_minitimePerş. Nis. 05, 2007 12:16 pm

https://liman.yetkin-forum.com
ernesto
sarı
sarı

MesajKonu: Geri: pamuk prenses 2 kamera arkası   pamuk prenses 2 kamera arkası Icon_minitimeCuma Nis. 06, 2007 10:57 pm

süper oldu bu bea (:
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: pamuk prenses 2 kamera arkası   pamuk prenses 2 kamera arkası Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 4:07 am

pamuk prenses 2 kamera arkasını buradan izleyebilirsiniz
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: pamuk prenses 2 kamera arkası   pamuk prenses 2 kamera arkası Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 4:09 am

Profilinize girip, seçenekleri tıklıyorsunuz sonrasında açılan pencerede
"Herzaman HTML kullan "kutucuğunda "evet " işaretleyin ve profilinizi güncelleyin. (gönder)

Ana sayfaya girdiğinizde Limandan yapılan müzik yayınını dinleyebilir ve gönderilen videoları izleyebilirsiniz.
taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

MesajKonu: Geri: pamuk prenses 2 kamera arkası   pamuk prenses 2 kamera arkası Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 4:13 am

1978 yılında Rize’de doğan Barış Bayraktar, ilk olarak, 1996 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme bölümünde eğitim almaya hak kazandı. 5 yıl işletme eğitimi aldıktan sonra mezun olamadan eğitimini yarıda bıraktı. O güne kadar izlediği Adile Naşit ve Münir Özkul filmlerinden ziyadesiyle etkilenen Bayraktar, Şener Şen hayranlığının da vermiş olduğu cesaret ile kurmaya başladığı “yönetmenlik” düşünü gerçeğe dönüştürmek için yeniden üniversite sınavına girdi. 2001 yılında T.C Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne burslu giren Bayraktar, 2005 yılında başarı ile mezun olarak “yönetmenlik” düşünü sonunda gerçeğe dönüştürdü.

Uyanış , USAnmaz , Synthetic ve Pamuk Prenses 2 isimlerinde 4 adet kısa filmi bulunan Barış Bayraktar, birçok saygın ulusal ve uluslararası festivalde önemli seçkilerde filmleriyle yer aldı.

Barış Bayraktar; “Ben sadece cnbc-e izliyorum” diyenlerden pek hoşlanmıyor, TRT 1 deki tüm renksiz Türk filmlerini dikkatle izliyor, asla mesaj vermek için film çekmiyor.İzlemekten keyif aldığı tarzda filmler çekiyor. Ressam Harun Antakyalı’ya bayılıyor, Fransızlardan da pek hoşlanmıyor. Danny Zuko gibi yürüyüp hala onun gerçek biri(!) olduğunu sanıyor.

Her fırsatta Michael Jackson ve İlhan İrem hayranlığını dile getiren Bayraktar, sinemada ise Ertem Eğilmez’in “Gülen Gözler” filmindeki Vecihi karakterinde ki Şener Şen’i tek geçiyor, Her cümlesinde en az bir kez Fatih Akın diyor, Sadık Şendil denildiğinde ayağa kalkıyor.

Sinemanın üç bilinmeyenli bir denklemden ibaret olduğunu savunan Bayraktar bu yüzden sinemayı sanattan farklı olarak çok eksenli bir matematik işlemine benzetiyor..Yeşilçamı es geçip avrupa sineması hakkında uzun ve süslü cümleler kuranlardan ise hiç haz etmiyor.Hayata yeniden gelse ya kurtuluş savaşı’na katılmak yada 80’lerin en ünlü rockstarı olmak isteyen Bayraktar, türk sinemasının en önemli isimlerinden biri olan Metin Erksan ile aynı coğrafyada yaşamaktan büyük onur ve mutluluk duyuyor.

Hala her gün yatarken Goodfellas izliyor…

filmin yönetmeni hakkında bigi.
www.barisbayraktar.com.tr
B.B
gri
gri
B.B

MesajKonu: Geri: pamuk prenses 2 kamera arkası   pamuk prenses 2 kamera arkası Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 10:19 am

bende geldim işte Smile
harun abi nerde ben orda.
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: pamuk prenses 2 kamera arkası   pamuk prenses 2 kamera arkası Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 11:08 am

B.B demiş ki:
bende geldim işte Smile
harun abi nerde ben orda.

HOŞGELDİN, Barış'ım Sen hep limandaydın zaten arada enginlere açılanlardan ve aslanlar gibi yük bırakanlardansın. Pamuk prenses 2 için bir de buradan kutluyorum seni, MÜTHİŞ BİR ÇALIŞMA OLMUŞ.
taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

MesajKonu: Geri: pamuk prenses 2 kamera arkası   pamuk prenses 2 kamera arkası Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 11:32 am

Hoş geldin B.B

pamuk prenses 2 kamera arkası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-