Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Fotograf nerede?

3 posters
YazarMesaj
henry_chinaski
gri
gri
henry_chinaski

Fotograf nerede? Empty
MesajKonu: Fotograf nerede?   Fotograf nerede? Icon_minitimeSalı Mart 13, 2007 9:02 pm

oncelikle herkese meraba. forumun hic bir konusuna girmeden ana basliklara baktigimda fotografin olmadigini gordum ve uzuldum (goremediysem sokun gozumun icine icine).`sanatpaylasim` yazan bir yerde fotograf olmasi gerekir diye dusundum ve admin sesimi duyar mi diye yazivereyim dedim buraya Smile bir ufak elestirim daha var ki bunu haddim olmadan ama onceki tecrubelerime dayanarak yapiyorum. bircok forumda web sitesinde adminlik yoneticilik yaptim ve bence forumun en ustunde `forum hakkinda elestiriler ve tavsiyeler` diye bir bolum olsa cok dha guzel olurdu ve ben bunlari buraya yazmak zorunda kalmazdim. herkese kolay gelsin ve hersey gonlunuzce olsun...
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

Fotograf nerede? Empty
MesajKonu: Geri: Fotograf nerede?   Fotograf nerede? Icon_minitimeSalı Mart 13, 2007 9:45 pm

bu güzel mesaja size teşekkür etmezmiyim. hemen bir de FOTOĞRAF başlığı açıyor ve sizi moderatör yapıyorum tabiii isterseniz Very Happy
https://liman.yetkin-forum.com
flyingcoffin
Moderator
Moderator
flyingcoffin

Erkek

Fotograf nerede? Empty
MesajKonu: Geri: Fotograf nerede?   Fotograf nerede? Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2007 5:24 am

henry olaya akmış hemen gerçekten harun abim böle grup üyelerinin olması gerçekten sevindirici...
Hayalimizdeki site formatı da bu değil miydi?
bu arada henry benim evde kalıyo...
baya yakınız yani beraber limana demirledik bakalım...
inşallah istanbulda güzel işlere imza atarız....
Hepimizzzzzzz Limanızzzzzzzzzzzz
henry_chinaski demiş ki:
oncelikle herkese meraba. forumun hic bir konusuna girmeden ana basliklara baktigimda fotografin olmadigini gordum ve uzuldum (goremediysem sokun gozumun icine icine).`sanatpaylasim` yazan bir yerde fotograf olmasi gerekir diye dusundum ve admin sesimi duyar mi diye yazivereyim dedim buraya Smile bir ufak elestirim daha var ki bunu haddim olmadan ama onceki tecrubelerime dayanarak yapiyorum. bircok forumda web sitesinde adminlik yoneticilik yaptim ve bence forumun en ustunde `forum hakkinda elestiriler ve tavsiyeler` diye bir bolum olsa cok dha guzel olurdu ve ben bunlari buraya yazmak zorunda kalmazdim. herkese kolay gelsin ve hersey gonlunuzce olsun...
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

Fotograf nerede? Empty
MesajKonu: Geri: Fotograf nerede?   Fotograf nerede? Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2007 7:25 am

fotoğraf başlığı hazır "SANAT" ta

Hadi KOLAY GELSİN
https://liman.yetkin-forum.com

Fotograf nerede?
1 sayfadaki 1 sayfası