AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

DEAD ALIVE, Sinema tarihinin en kanlı ve iğrenç filmi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
vasko
Moderator
Moderator

Erkek

MesajKonu: DEAD ALIVE, Sinema tarihinin en kanlı ve iğrenç filmi   C.tesi Mart 03, 2007 10:20 am

Fragmanlar ve filmden kesitler:

Videoyu izlemek için resimlerin üzerine tıklayın

En son tarafından C.tesi Nis. 07, 2007 10:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
vasko
Moderator
Moderator

Erkek

MesajKonu: Geri: DEAD ALIVE, Sinema tarihinin en kanlı ve iğrenç filmi   C.tesi Mart 03, 2007 10:32 am

Büyük bir olasılıkla çoğunuz beğenmiyceksiniz bu filmi, ama nedense benim böyle abidik gubidik kiç filmlere karşı bir zaafım var (Dünyayı kurataran adam vs) , dayanamıyorum tekrar izleyesim geliyor What a Face
Film eski olduğu için çoğu efektler ve makyaşlar basit gelebilir, ama etkili komik Razz aynı zamandada iğrençç Twisted Evil
saçmalıkları seviyorum beee cheers

Moderator
Moderator

Kadın

MesajKonu: Geri: DEAD ALIVE, Sinema tarihinin en kanlı ve iğrenç filmi   C.tesi Mart 03, 2007 3:25 pm

Sanırım böyle filmleri sevmenin nedeni doğal olmaları, yani güzel ve şirin görünmek gibi bir çabaları yok.. Aptallıkları-saçmalıkları oldukça doğal,maskesiz ve komplekssizce sergiledikleri için garip bir çekim yaratıyor. Benimde müzik konusunda böyle bir zafım var. tongue Ama Dead Alive filmini sonuna kadar izleyebilceğimi sanmıyorum gerçekten fazla kanlı Very Happy

ernesto
sarı
sarı

MesajKonu: Geri: DEAD ALIVE, Sinema tarihinin en kanlı ve iğrenç filmi   Cuma Nis. 06, 2007 11:21 pm

harbi film dehşet ya
izlenemeli en kısa vakitte.
bullursam atarım buraya.
Kullanıcı profilini gör
vasko
Moderator
Moderator

Erkek

MesajKonu: Geri: DEAD ALIVE, Sinema tarihinin en kanlı ve iğrenç filmi   C.tesi Nis. 07, 2007 10:26 am

astralcat demiş ki:
Sanırım böyle filmleri sevmenin nedeni doğal olmaları, yani güzel ve şirin görünmek gibi bir çabaları yok.. Aptallıkları-saçmalıkları oldukça doğal,maskesiz ve komplekssizce sergiledikleri için garip bir çekim yaratıyor. Benimde müzik konusunda böyle bir zafım var. tongue Ama Dead Alive filmini sonuna kadar izleyebilceğimi sanmıyorum gerçekten fazla kanlı Very Happy

Güzel ve şirinmi? Hiç işim olmaz What a Face
Bir türlü bu filmi birisine izletemedim, babam biraz dayandı ama oda benim hatrım için Very Happy Yüz ifadesini görmeliydiniz Suspect pale Shocked silent affraid

Astralkcat senin için bir müzik buldum beğenirsin heralde tongue
Tıkla

Moderator
Moderator

Erkek

MesajKonu: Geri: DEAD ALIVE, Sinema tarihinin en kanlı ve iğrenç filmi   C.tesi Nis. 07, 2007 10:36 am

videoları izleyin arkadaşlar şarkıyla çok uyumlu olmuş Twisted Evil

Moderator
Moderator

Kadın

MesajKonu: Geri: DEAD ALIVE, Sinema tarihinin en kanlı ve iğrenç filmi   Paz Nis. 08, 2007 10:43 am

vasko demiş ki:
astralcat demiş ki:

Güzel ve şirinmi? Hiç işim olmaz What a Face
Bir türlü bu filmi birisine izletemedim, babam biraz dayandı ama oda benim hatrım için Very Happy Yüz ifadesini görmeliydiniz Suspect pale Shocked silent affraid

Astralkcat senin için bir müzik buldum beğenirsin heralde tongue
Tıkla

Harbi süpermiş koptum Very Happy lol!

Sponsored content

MesajKonu: Geri: DEAD ALIVE, Sinema tarihinin en kanlı ve iğrenç filmi   

DEAD ALIVE, Sinema tarihinin en kanlı ve iğrenç filmi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sinema tutkunları
» Sinema Tarzında Giriş Sayfası (İntro-Java)
» Bloody Monday (kanlı pazartesi)
» okul başkanı seçilio
» ASTROLOJİ VE SAĞLIK