Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

there's a blue moon over bourbon street, tonite...

2 posters
YazarMesaj
blue moon
gri
gri

there's a blue moon over bourbon street, tonite... Empty
MesajKonu: there's a blue moon over bourbon street, tonite...   there's a blue moon over bourbon street, tonite... Icon_minitimeCuma Mart 02, 2007 4:15 pm

yaslaniyorum... genclik bitti... ve giderek daha da ablam gibi, babam gibi filan oluyorum... snek tv diye bi kanal var, ordaki cocuklar bana uzak ve tuhaf gorunuyolar... bu nasil sac bas diye kil oluyorum bile bazen, ama gencler onlar, ve gencken ben de o doneme ait abuk sac basin alasi icindeydim... teknoloji ile alakam cep telefonumdan mesaj alip vermek, bilgisayarda email send and receive ve surf kabiliyetimle sinirli... blogmus, yok paylasimmis filan, hakkaten anlamiyorum... anlamamak biraz geriyo, hafif de endise olusuyo, kopuyorum, guzsuzlesiyorum filan gibi... hayat ilginc bi sey neticede... meraba liman, meraba harun begom, ben mavi ay...
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

there's a blue moon over bourbon street, tonite... Empty
MesajKonu: Geri: there's a blue moon over bourbon street, tonite...   there's a blue moon over bourbon street, tonite... Icon_minitimeC.tesi Mart 03, 2007 10:55 am

canım bego Very Happy

Hoş geldin..... valla öyle bir mesaj yazmışın ki sanki giderken uğradım der gibi.. Ne o yauw Sad
Bu paylaşımda aslanlar gibi GENÇLER VAR. Burada birikimlerini paylaşacağın o kadar çok caaaaannnn var ki şaşıracaksın. Hayat liman da başka türlü hem de bambaşka
TEKRAR HOŞGELDİN
KEYİFLİ PAYLAŞIMLAR lol!
https://liman.yetkin-forum.com

there's a blue moon over bourbon street, tonite...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» A Nightmare On Elm Street - Freddy Krueger