Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

soprano art gallery

+10
salimbasyigit
Harun Antakyalı
sahil
wertsay
parantezicihayatlar
taziko
rose
gezgin
funda
LiMaN
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
funda
yeşil
yeşil
funda

Kadın

soprano art gallery - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: soprano art gallery   soprano art gallery - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 7:11 pm

Beklemedeyiz Very Happy Eminim çok güzel bir sergi olcak lol!
Harun Antakyalı
sarı
sarı
Harun Antakyalı

MesajKonu: Geri: soprano art gallery   soprano art gallery - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 6:37 am

istanbuldayım... mehmet gümbür gümbür geliyor ankara soprano art a .. son çalışmalarını büyük bir zevkle izledim canım kardeşimin, Ankara ya gelecek çalışmalarını daha istanbul görmemiş, ilk olarak Ankaralılar ile paylaşacak, Bu sergi için mutlaka bir yazı yazacağım.

Bizi kırmayan ve sonuna kadar bizimle bu oluşumda olan canım kardeşim, ADAM gibi ADAM Mehmet ulusel i tüm liman sanat paylaşım üyeleri adına Kocaman Kocaklıyorum.
rose
Moderator
Moderator
rose

MesajKonu: Geri: soprano art gallery   soprano art gallery - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 6:44 am

harikasınız.. sizi seviyorum yahu, soranoyu destekleyen tüm dostlarımızı ben de kocaman kucaklıyorum.. iyi ki varsınız Very Happy cheers
rose
Moderator
Moderator
rose

MesajKonu: Geri: soprano art gallery   soprano art gallery - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 6:50 am

"...Bugün ilk işim D'Alembert'e bir uşak yollatıp eve davet etmek oldu. Marinette'e onun sevdiği kurabiyelerden yaptırdım. Mesele çok önemliydi. Ansiklopedi'ye eklenmesi gereken maddeler üzerinde konuştuk. Ben tüm tehlikelere rağmen hala kafadanbacaklılar konusunda ısrarlıyım. Aksi adam umarım bir problem çıkartmaz. 'Düşünecegim', deyip gitti..."
Diderot, Journal Intime. 1764 (Özel Günlük), 24 Mart bölümünden alınmıştır.
br>Karaadamların XI. Yüzyıldan beri tarikatlarının şartlarına uygun olarak sakladıkları uğrunda imparatorlukların devrildiği sayısız cinayetlere ve suikastlara yol açan Kafadanbacaklılar Külliyatı'na ait sayfaların bulunması tüm tarih camiasını ayağa kaldırmıştı. Paris Üniversitesi "Civilisation Cephalopodien" kürsüsü başkanı Jacques de la Manier'nin özel ricasıyla toplam 65 ülkede araştırmalar yapan Mehmet Ulusel, tarihin, esrarını koruyan noktalarından birini daha aydınlığa kavuşturuyor.

Şaşırtıcı ritüelleri, hayat felsefeleri, dinleri, zaman tasvirleri ve cinsel hayatlarıyla kafadanbacaklılar yüzyıllardır varlıkları bilinse de ilk defa böylesine bilimsel bir çalışmaya konu oluyor. Dünya medeniyet tarihine yeni başlıklar ekliyor. Diderot'nun yapamadığını Ulusel gerçekleştiriyor.

Farklı bir kültür, farklı bir tarih: İnsanoğlunun farklı bir gölgesi.

Yukarıdaki metinde yanlış var. Diderot günlüğüne bu notu 25 Mart'ta yazmıştır notun başında 24 mart yazması diderot'nun her gece masa başına 22.45te oturması ve oturur oturmaz da günlüğüne tarih atma alışkanlığından kaynaklanmaktadır. ama diderot'dan birazcık haberi olan herkes yine çok iyi bilir ki; diderot günlüğünü yazmaya her gece 02.30da başlardı. bu nedenle diderot'nun günlük tarihleri birer gün ileri tarihli okunur ama işte. cehalet almış başını gidiyor. öte yandan yukarıda okuduğunuz-bold yazılmış olanlar- her şey tümüyle palavradır yayınevinin editörü her kimse kitap satsın diye böyle ucuz palavralar sıkmış. son anda değiştirtemedim bu zırvalıkları, onun için bu notu son anda matbaada operatör çocuklara yazdırdım.
Mehmet Ulusel.
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: soprano art gallery   soprano art gallery - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 11, 2008 4:35 am

soprano art gallery - Sayfa 2 N744292848_1122213_1631

soprano art gallery - Sayfa 2 N744292848_1122216_9856
https://liman.yetkin-forum.com
sahil
yeşil
yeşil
sahil

MesajKonu: Geri: soprano art gallery   soprano art gallery - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 4:02 pm

mehmet ulusel.... Budur.... tşk Antakyalı, tşk soprano art gallery, hepiniz iyi ki varsınız cheers
taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

MesajKonu: Geri: soprano art gallery   soprano art gallery - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 2:41 am

sahil demiş ki:
mehmet ulusel.... Budur.... tşk Antakyalı, tşk soprano art gallery, hepiniz iyi ki varsınız cheers

iyi ki varsınız.. Babalarrrrrrrrr
cheers lol!
Harun Antakyalı
sarı
sarı
Harun Antakyalı

MesajKonu: Geri: soprano art gallery   soprano art gallery - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 1:32 am

soprano art gallery - Sayfa 2 N744292848_1153978_9043
rose
Moderator
Moderator
rose

MesajKonu: Geri: soprano art gallery   soprano art gallery - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 7:48 pm

güzel bir açılıştı Smile Nice Sergilere soprano
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: soprano art gallery   soprano art gallery - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 9:31 am

iyiki varsınız sizlerle olmak çok güzel...
vasko
Moderator
Moderator
vasko

Erkek

MesajKonu: Geri: soprano art gallery   soprano art gallery - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 9:25 pm

güzeldi..

soprano art gallery
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-