AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

ferhat özgür

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
LiMaN
Administrator
Administrator

MesajKonu: ferhat özgür   Paz Eyl. 16, 2007 2:23 pm

Ferhat ÖZGÜR (Ankara , 1965)

1999
Doçent unvanını aldı.
1997-1999
Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü, Öğretim Görevlisi, Ankara
1992-1997
“Resimde Göstergeler ve Kurgusal Biçimler İlişkisi”, Doktora, Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü, Ankara
1989-1992
“Fantazya Aracılığıyla İnsan Duygularının Figürsel Çözümlemesi”, Yüksek Lisans, Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü, Ankara
1985-1989
Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim-İş Eğitimi Bölümü, Ankara

Ankara’da yaşıyor. Aynı zamanda Cumhuriyet Gazetesi, Cumhuriyet-Kitap, Arredamento Mimarlık, Milliyet Sanat, Skala, Yapı Kredi-Kitaplık, Genç Sanat, Türkiye’de Sanat gibi yayınlarda sanat üzerine inceleme ve araştırma yazıları yazmaktadır. Halen Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nde öğretim üyesidir.

Ferhat Özgür, (1965 Ankara, Türkiye)
2000[size=9]

• Associate Professor in the Department of Painting,Faculty of Fine Arts, Hacettepe University, Ankara

1997-1999

• Lecturer in the Department of Painting, Faculty of Fine Arts, Hacettepe University, Ankara

1997

• Ph.D. on “Relationship Between Signs and FormsIn Painting” at the same department

1993

• Research Assistant, The Department of Painting,Faculty of Fine Arts, Hacettepe University, Ankara

1992

• MA on “The Figural Analysis of Human EmotionsThrough Fantasy”, at the same department

1989

• B.F.A., The Department of Painting, Faculty of Education, Gazi University, Ankara

web sitesi için tıklayınız:

http://www.geocities.com/ferhatozgur/
Kullanıcı profilini gör http://liman.goodforum.net

ferhat özgür
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası