Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

serdar pehlivan

4 posters
YazarMesaj
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

serdar pehlivan Empty
MesajKonu: serdar pehlivan   serdar pehlivan Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2007 5:02 pm

Bu gün tanıdım serdar'ı Limana geldi ve bir projesi ile ilgili (sanatın yüzleri) fotoğraflarımı çekti. çekmeye de devam edecek güzel bir proje, beni resim yaparken değil günlük olağan halim ile belgeliyor. valla ne diyeyim ben de merak ediyorum.

sevgili Dilek şener ile ortak projeleri bu, serdarın web sitesi

http://www.serdarpehlivan.com/

En son tarafından Ptsi Tem. 16, 2007 1:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://liman.yetkin-forum.com
wertsay
mor
mor
wertsay

serdar pehlivan Empty
MesajKonu: Geri: serdar pehlivan   serdar pehlivan Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 3:26 am

Güzel çalışmalar, Bakalım Harun Antakyalı'nın dünyasından hangi kareleri seçecek, merakla bekliyorum. Bence Balkon mutlaka olmalı.
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

serdar pehlivan Empty
MesajKonu: Geri: serdar pehlivan   serdar pehlivan Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 4:17 am

fotoğraflar çok güzel exlibrisler etkileyici elinize sağlık . Sanatın yüzleri projenizi heyecanla lol! lol! lol! lol! lol! lol! bekliyorum bende.
embrujo
mavi
mavi
embrujo

serdar pehlivan Empty
MesajKonu: Geri: serdar pehlivan   serdar pehlivan Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2007 2:37 am

ilginç bir proje gibi görünüyor şimdiden merakdık.

serdar pehlivan
1 sayfadaki 1 sayfası