Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Doğum günü kutlamaları.

+7
ByLove
gezgin
taziko
SpYd0gS
fnd06
karakedi
LiMaN
11 posters
YazarMesaj
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

Doğum günü kutlamaları. Empty
MesajKonu: Doğum günü kutlamaları.   Doğum günü kutlamaları. Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 8:11 am

26 Haziran

nice yıllara rose

doğum gününü kutluyoruz.
https://liman.yetkin-forum.com
karakedi
mavi
mavi
karakedi

MesajKonu: Geri: Doğum günü kutlamaları.   Doğum günü kutlamaları. Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 8:19 am

cheers Nice yılllaraaaaaa canımızzzzzzzzzzzz flower flower flower flower lol! flower flower flower flower flower flower flower flower flower
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: Doğum günü kutlamaları.   Doğum günü kutlamaları. Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 8:34 am

ROSE DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers SAĞLIKLI VE HEP MUTLU OL SEN LİMANSIN lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
SpYd0gS
Moderator
Moderator
SpYd0gS

MesajKonu: Geri: Doğum günü kutlamaları.   Doğum günü kutlamaları. Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 9:08 am

ANneemmmmmm Doğum gÜnün KuTlu OLsunnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sunny sunny sunny sunny sunny sunny flower flower flower flower flower flower
taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

MesajKonu: Geri: Doğum günü kutlamaları.   Doğum günü kutlamaları. Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 9:13 am

Doğum günün kutlu olsun gül. iyi ki varsın (yahu bizdemi çiçek koyacaz şimdi buraya) Very Happy flower
gezgin
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
gezgin

MesajKonu: Geri: Doğum günü kutlamaları.   Doğum günü kutlamaları. Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 10:49 am

nice yıllara, limanda parti var desenize. cheers
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: Doğum günü kutlamaları.   Doğum günü kutlamaları. Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2007 5:07 am

ooooooooooooo süperdi dün akşam liman da tüm yürekler bir oldu.cheers flower flower lol! lol! lol! lol! lol!
ByLove
sarı
sarı
ByLove

Erkek

MesajKonu: Geri: Doğum günü kutlamaları.   Doğum günü kutlamaları. Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2007 7:29 am

Doğum günün kutLu oLsun.
Rose.
Doğum günü kutlamaları. Pasta

NİCE YILLARA...
http://romantikgergedan.spaces.live.com/
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: Doğum günü kutlamaları.   Doğum günü kutlamaları. Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2007 8:38 am

Akşam fotoğraf çeken arkadaşlar vardı, onlardan da atalım paylaşıma. ince saz nasıl dı ama Very Happy
embrujo
mavi
mavi
embrujo

MesajKonu: Geri: Doğum günü kutlamaları.   Doğum günü kutlamaları. Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2007 9:27 am

benim gec oldu ama dogum günün kutlu olsun bir yaş daha gençleşdin desene
rose
Moderator
Moderator
rose

MesajKonu: Geri: Doğum günü kutlamaları.   Doğum günü kutlamaları. Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2007 2:37 pm

çokk teşekkürler, valla öyle bir partiydi ki, ince saz bile vardı, yakında atarız fotoları, Liman partiyi özlemiş be. gelen herkese teşekkür ediyorum arkadaşlar. Harun Antakyalı ile yaşamak ayrı bir keyif cheers Bu adamı ve çocuklarımı seviyorum. sizleri ayrı bir seviyorum canlarım benim bu foruma sahip çıkın burası sizlerin buluşma noktanız.
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: Doğum günü kutlamaları.   Doğum günü kutlamaları. Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2007 4:15 pm

rose demiş ki:
çokk teşekkürler, valla öyle bir partiydi ki, ince saz bile vardı, yakında atarız fotoları, Liman partiyi özlemiş be. gelen herkese teşekkür ediyorum arkadaşlar. Harun Antakyalı ile yaşamak ayrı bir keyif cheers Bu adamı ve çocuklarımı seviyorum. sizleri ayrı bir seviyorum canlarım benim bu foruma sahip çıkın burası sizlerin buluşma noktanız.

bende ve liman da çok emeği olan insansın, biz de seni seviyoruz, iyi ve sağlıklı yaşa.
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: Doğum günü kutlamaları.   Doğum günü kutlamaları. Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2007 6:12 pm

Doğum günü kutlamaları. Attid068b684gt2

ençok ece ve zeynep yoruldu vallla hiç oturmadı keratalar Very Happy ince saz gecenin sürpriziydi cheers
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: Doğum günü kutlamaları.   Doğum günü kutlamaları. Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2007 6:36 pm

Doğum günü kutlamaları. Attid07f45d9xc7

teşekkürler Ankara çinçinli dostlarım (Saz) gecemize renk kattınız.

sizlerin mahallesine girmeye çekinenler sizi de limanda tanıdı, sağolun koca yürekler.
B.B
gri
gri
B.B

MesajKonu: Geri: Doğum günü kutlamaları.   Doğum günü kutlamaları. Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2007 6:44 pm

ahh yaa orda olmak varmıs cidden yaa nasıl kıskandım anlatamam kucuk saz ekibi kucuk raki,....

ablam hep ol, basımızdan eksik olmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wertsay
mor
mor
wertsay

MesajKonu: Geri: Doğum günü kutlamaları.   Doğum günü kutlamaları. Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2007 3:09 am

Tüm canlar bir arada ne güzel, oradaki kim ? kim ? öyle merak ediyorum ki (herkesi nicklerden tanıyoruz) Biz uzaktayız ama liman evimizde. İyiki varsınız. Nice yılllara

Doğum günü kutlamaları.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-