Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bilmiyorummmmmm:(

4 posters
YazarMesaj
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

bilmiyorummmmmm:( Empty
MesajKonu: bilmiyorummmmmm:(   bilmiyorummmmmm:( Icon_minitimePaz Haz. 17, 2007 4:42 pm

Ne derseniz deyin adına ben bugün içimden geçenleri yazıyorum buraya...
Kendime ait yanlarını bulmaya çalışıyorum hayatın. Bulduğum şeyler var mı? Birgün öncesi ile sonrası an...Aceba zamanın da zamanı varmı onuda belirsizliği yetişemediği yer var mı? Sanat nereden başlayacağıım, kafamın karıştırdığı en büyük bulmaca şuanda. Herşey boyayıncamı düzelecek yoksa, boyadıkça karışacakmı merak ediyorum....!
parantezicihayatlar
Moderator
Moderator
parantezicihayatlar

Erkek

MesajKonu: Geri: bilmiyorummmmmm:(   bilmiyorummmmmm:( Icon_minitimePtsi Haz. 18, 2007 3:30 pm

Yalan söyleyenin, sevdiği koynundan kalkıp uzaklara gitsin, acılar içinde belensin, düşsüz kalsın / düşsün!

Sanatına sahtekarlık katanı, ilham perileri / küfürlü cümleler ve oynak melodiler bahşetmek karşılığında düzsün...

Noktalama işaretlerini küresel edebiyat cinleri çalsın / derdini doğru düzgün anlatamasın...

Gitar tellerini şeytan alsın götürsün... İlk teklif verene satsın, getirmesin...

Ne yapıyorsa sessiz yapsın... İçinde kalsın / patlasın!

Gitsin, ilhamını iki bin yedi kreasyonu ile giyinip kuşanmış, yarı anarşik / yarı ideolojik ilham perilerine satsın...İnsandan uzak olsun...

''SEN HEP BÖYLE GERÇEK KAL...''
http://www.parantezicihayatlar.com
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: bilmiyorummmmmm:(   bilmiyorummmmmm:( Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 8:45 am

fnd06 demiş ki:
Herşey boyayıncamı düzelecek yoksa, boyadıkça karışacakmı merak ediyorum....!

Düzeleceğine inandırmış isen kendini karışmasından korkma. Unutma ki korku pusuda bekler. Pusudakiler korku ile beklesin. Herşey gönlünce olsun. Devammmm cheers
https://liman.yetkin-forum.com
ferzze
yeşil
yeşil
ferzze

Erkek

MesajKonu: Geri: bilmiyorummmmmm:(   bilmiyorummmmmm:( Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 2:46 am

devam ki korku bastırılsın,
bulmaca cozulmeyi beklerken, sen bekleme...
http://www.baran-akkoyun.fotopic.net
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: bilmiyorummmmmm:(   bilmiyorummmmmm:( Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 5:27 am

ferzze demiş ki:
devam ki korku bastırılsın,
bulmaca cozulmeyi beklerken, sen bekleme...

beklemek yok tabiki durmak yok burası benim dünyam karışssamda bulurum yolumu MÜCADELEYE devam.bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

bilmiyorummmmmm:(
1 sayfadaki 1 sayfası