Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yuregimden Yuregine..!!!!

+2
taziko
Archangel
6 posters
YazarMesaj
Archangel
Moderator
Moderator
Archangel

Erkek

Yuregimden Yuregine..!!!! Empty
MesajKonu: Yuregimden Yuregine..!!!!   Yuregimden Yuregine..!!!! Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2007 4:03 pm

Yüregimden...Yüregine..

Mutlu ediyor beni boyle sevmek seni. Hic ayrilmamissİn, hep yanimdaymissİn gibi, en son gordugum gun seni, ilk kez gordugum gun gibi hatirimda. Hep ilk kez goruyormus gibi heyecanlanirdim seni gordugumde. Ellerin ellerime ilk kez dokunuyormus, ilk kez kenetleniyormus gibi. Kalplerimiz ilk kez bulusuyormuş gibi ayni heyecanla.

Ve bilmiyorum bu nereye kadar surecek, seni sevmek, seni olesiye sevmek guzel. Ama vuslat yok bu sevdada, hep ozlemek, hep beklemek var, yolunu sasirmis bir yolcunun yolunu bulmasini beklemek gibi bir sey bu. Bu yolculukta rehber ben degilim, eger izin verilseydi buna. Hep yeni yerlere, hep yeni guzelliklere goturmek isterdim seni. Hep guzeli, hep iyiyi, hep sevdayi paylasmak icin.

Bugun yagmur yagiyor ve ben daha çok soyluyorum seni sevdigimi...

Ne olursa olsun, kim girerse girsin aramiza, gerçek [sen]sin, gerçek [ben]im. Gerçek [biz]iz senden ve benden baska gercek yok ikimize yasadigim dunyada. Ve hic kimse, hicbir kural degistiremeyecek bunu...

SENI HERSEYDEN COK SEVIYORUM..!!!!

Derslerimden dolayı Uzun bi aradan sonra HAYATIMDAKİ EN DEGERLİ VARLIGIM ICIN EKLEDİGİM YAZIYLA birlikte tekrar yine burdayım herkese merhaba..!!
taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

MesajKonu: Geri: Yuregimden Yuregine..!!!!   Yuregimden Yuregine..!!!! Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2007 5:07 am

tekrar hoşgeldiniz o halde cheers
Archangel
Moderator
Moderator
Archangel

Erkek

MesajKonu: Geri: Yuregimden Yuregine..!!!!   Yuregimden Yuregine..!!!! Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2007 5:07 pm

HOsbulduukk Smile
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: Yuregimden Yuregine..!!!!   Yuregimden Yuregine..!!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2007 5:19 am

yeniden Merhaba Arkadaşlar
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: Yuregimden Yuregine..!!!!   Yuregimden Yuregine..!!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2007 6:47 pm

merhaba , boşlamayın birdaha limanı Very Happy
https://liman.yetkin-forum.com
gezgin
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
gezgin

MesajKonu: Geri: Yuregimden Yuregine..!!!!   Yuregimden Yuregine..!!!! Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2007 6:28 am

merhaba
destinaburcu
Moderator
Moderator
destinaburcu

MesajKonu: Geri: Yuregimden Yuregine..!!!!   Yuregimden Yuregine..!!!! Icon_minitimeCuma Haz. 22, 2007 4:37 pm

Archangel demiş ki:
Yüregimden...Yüregine..

Mutlu ediyor beni boyle sevmek seni. Hic ayrilmamissİn, hep yanimdaymissİn gibi, en son gordugum gun seni, ilk kez gordugum gun gibi hatirimda. Hep ilk kez goruyormus gibi heyecanlanirdim seni gordugumde. Ellerin ellerime ilk kez dokunuyormus, ilk kez kenetleniyormus gibi. Kalplerimiz ilk kez bulusuyormuş gibi ayni heyecanla.

Ve bilmiyorum bu nereye kadar surecek, seni sevmek, seni olesiye sevmek guzel. Ama vuslat yok bu sevdada, hep ozlemek, hep beklemek var, yolunu sasirmis bir yolcunun yolunu bulmasini beklemek gibi bir sey bu. Bu yolculukta rehber ben degilim, eger izin verilseydi buna. Hep yeni yerlere, hep yeni guzelliklere goturmek isterdim seni. Hep guzeli, hep iyiyi, hep sevdayi paylasmak icin.

Bugun yagmur yagiyor ve ben daha çok soyluyorum seni sevdigimi...

Ne olursa olsun, kim girerse girsin aramiza, gerçek [sen]sin, gerçek [ben]im. Gerçek [biz]iz senden ve benden baska gercek yok ikimize yasadigim dunyada. Ve hic kimse, hicbir kural degistiremeyecek bunu...

SENI HERSEYDEN COK SEVIYORUM..!!!!

cnm swglm

alt-üst olmuş bi dünyam warken geldin hayatıma,baktın gözlerime yorgun olduğumu anladın bana elini uzattın awuçlarında yüreğini armağan ettin..Önce cok korktum o tertemiz aşka-yüreğe zarar wermekten korkularımla sawaşmayı öğrettin bana,ağladığımda gözyaşımı sildin,gece uykularımdan sıçradım şewkatli bir babanın kızını göğsüne bastırıp bütün kötülüklerden korudugu gibi korudun beni... bu aşkın en güzel yanı senin olmaktı-sana ait kalmaktı büyüdüm olgunlaştım seninle, kadın oldugumu hissettim...Herşeyden keyif almaya başladım biliyormusun? yüzümde de ara-sıra cıkan siwilcelerle kawga etmiyorum artık Smile biçok özel şiirde we şarkılardasın ''BEN SANA MECBURUM BİLEMEZSİN'' gibi. Aldın bütün dertlerimi bir kat deri soyar gibi bi kişilik attın üzerimden yepyeni bir BURCU cıkardın sadece senin Smile we sana sonsuz teşekkür borclu

weeeeeee bugün saat tam 00:00 oldugunda (yarım saat kaldı Smile ) seninle birlikteliğimizin 6. ay'ına ilk adımı atacağız yüreği kin tutmayan yumuşacık cnm swglm iyiki girdin hayatıma,iyiki ortak oldun ömrüme bundan sonraki hayatımda hep olman ümidiyle bugünkü 6. ay'ı birgünde 6. yıl,60. yıl we 6 asır ( fazlamı abarttım) Smile tamam tamam kabul ediyorum fazla abarttım Smile kısacası son nefesime kadar hep yanımda olursun inşallah

herşeyim 6. ay'ımız kutlu olsun

Yuregimden Yuregine..!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası