Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Liman üzerine bir gözlem...

3 posters
YazarMesaj
parantezicihayatlar
Moderator
Moderator
parantezicihayatlar

Erkek

Liman üzerine bir gözlem... Empty
MesajKonu: Liman üzerine bir gözlem...   Liman üzerine bir gözlem... Icon_minitimePerş. Mayıs 17, 2007 7:21 pm

Sevgili Liman dostları,

paylaşıma katılmayı en az sizler kadar seviyorum.. Fakat bir gözlemimi aktaracağım sizlere... Paylaşımda genellikle internette sörf yaparken rastladığınız hazır çalışmaları Copy-Paste yöntemi ile buraya kopyalarak paylaşım yaptığınızı fark ediyorum... Bu söylemim birçoğunuzu rahatsız etmiş olabilir... Evet, kabul ediyorum... Kaba bir tabir oldu ama, ne yapayım? Düzelir diye bekliyorum kaç zamandır... Ama aynı tas aynı hamam!

Denemeler bölümünün gördüğü ilgisizlik, fotoğraf bölümünde sadece benim kendime ait fotoğraf çalışmalarımın bulunması, gerisinin hep hazır sitelerden alınan paylaşımlar olduğu... Bunlar sizleri rahatsız etmiyor mu artık... Bu tür paylaşımlar çoğaldıkça Liman '' COPY/PASTE '' çalışmaların paylaşıldığı bir paylaşım forumu izlenimi kazanmıyor mu sizce de? Bence öyle de!!!

Oysaki hepimiz ''amatör de olsa / profesyonel de olsa KENDİ ÇALIŞMALARIMIZI PAYLAŞSAK ÇOĞUNLUKLA'' DAHA İYİ OLMAZ MI?

Mesela ben... Haydi diyelim ki yazma konusunda yetenekliyim... İyi yazıyorum... Ondan denemeler bölümüne çok katkım oluyor... Ama fotoğraf konusunda daha çömezken, bir çok insanın eline su bile dökemeyecekken çektiğim amatör fotoğrafları neden paylaştım dersiniz? Yeri geldi eleştiri aldım '' ÇOK AMATÖR!'' diye... Yeri geldi övgü aldım... Eleştirilerden ders aldım... Çok şey öğrendim... Şimdi biraz daha iyi fotoğraflar çekebiliyorum... Bunu Liman'da paylaşarak ve eleştirileri dikkate alarak başardım...

Arkadaşlar...

Burada biz bizeyiz... Hepimiz Limanız! ise eğer sloganımız... Çekinmece yok... Amatör de olsa bütün çalışmalarmızı paylaşacağız...

Herkes Liman'a bir copy-paste paylaşım alanı diye bakmamalı...
Vay be! Gençler toplanmış düşe kalka, öğrene eleştire sanat paylaşıyorlar... Çoğunlukla kendi çalışmaları oluyor bu! demeli bence...

sevgilerle...
http://www.parantezicihayatlar.com
hayal_et
Moderator
Moderator
hayal_et

Kadın

MesajKonu: Geri: Liman üzerine bir gözlem...   Liman üzerine bir gözlem... Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 1:24 pm

canımcım kim duyduu ?????????? bir zamanlar itiraz ederken birşeylere bunları anlattım ama nafile aynı tas aynı hamam
http://www.antoloji.com/sibel_oruc
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: Liman üzerine bir gözlem...   Liman üzerine bir gözlem... Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2007 6:21 pm

hep söylüyorum kendinize bir başlık açın ve herşeyi oraya cevap olarak yazın. Hem dağınık olmaz .Bunu denemeler veya edebiyet forumunda yapabilirsiniz.

Plastik sanatlarda, galeri atölye de ve biyografilerde yaptık bunu ve gayet iyi gidiyor.

her şiir veya deneme için ayrı başlık açınca kaynıyor arada arkadaşlar.

sizlerin birer başlığı olması lazım. Bunu kendi isminiz ile de yapabilirsiniz Limandaki kullanıcı adınızla da.

saygılarımla
https://liman.yetkin-forum.com

Liman üzerine bir gözlem...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» liman anket
» liman da resim kursu